MTR3000 Röle Cihazı

5.00 out of 5

 

MTR3000

 

Kategori: , .

 

MTR3000

 

 

DMA Teknolojisi

 

TDMA Teknolojisi sayesinde  Röle aynı anda iki ayrı telsiz grubunun konuşmasına imkan sağlayacağı gibi bir slotdan ses haberleşmesi diğer slotdan veri haberleşmesine imkan vermektedir.

 

Aynı anda hem Sayısal hem Analog

 

MTR3000, aynı anda hem sayısal hemde analog olarak çalışmaktadır. Böylece analog telsizlerden gelen çağrılara analog , sayısal telsizlerden gelen çağrılara  ise sayısal mod aktif olacak şekilde her iki telsiz sisteminin de aynı anda çalışmasına imkan vererek analogdan sayısal’a kademeli geçişde büyük avantaj sağlamaktadır.

 

Kolay kurulum

 

MTR3000 sadece 3U yüksekliğinde olup, 19”  kabinetlere , yada duvara  kolayca monte edilebilir.

 

Programlama

 

Windows XP yada Vista tabanlı yazılım sayesinde bütün parametreler kullanıcı tarafından programlanabilir arşiv dosyası kaydedilebilir ve değiştirilebilir. Yazılım koruma şifresi sayesinde programlama güvenliği sağlanmaktadır.

LED’li Göstergeler

 

MTR3000 üzerinde çalışma modlarını ve durumunu gösterici ışıklı LED ler bulunmaktadır.

 

Enerji ve Akü desteği

 

MTR3000 ‘e sadece 220V güç kablusu bağlamak yeterlidir. MTR3000 üzerinde 12 V akü girişi bulunmaktadır, enerji kesildiğinde MTR3000 akü üzerinden kesintiye uğramadan çalışmaya devam eder. Enerji tekrar geldiğinde MTR3000, bağlı olduğu aküyü otomatik olarak şarj etmeye başlar. Böylece harici UPS yada ayrıca akü şarj sistemi için gereken maliyetler de ortadan kalkmış olur.

 

Marka: MOTOROLA
Stok Kodu MTR3000 Röle Cihazı-33
Garanti Süresi 24
Fiyat 0 USD / % 18

Ön Sipariş Formudur